XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019


1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę  z Januszkowic nr 16, 12, 30, 195, 14. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i  wypominkowe. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać Strażakom  za wyczyszczenie rynien.

2.Dzisiaj przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym   w Sudanie Południowym. Wspieramy ich naszymi modlitwami a w przyszłą   niedzielę będzie zbiórka do puszek dobrowolnych datków jako pomoc materialna,  którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

3.Jutro Wsp. Św. Marcina z Tours, B. a także 101 rocznica odzyskania   niepodległości. Msze św. o g. 8.00 i 11.00 za Ojczyznę. Bardzo proszę   o udekorowanie naszych domów flagami państwowymi czy obrazami Maryjnymi.

4.We wtorek Wsp. Św. Jozafata Kuncewicz, BM; w środę Wsp. Św. Benedykta,   Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, M oraz dzień modlitw w intencji Kościoła,   Papieża Franciszka i Ojczyzny. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich   ustanowiony przez Papieża Franciszka.

5.W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, ucałowanie Relikwii   Św. S. Faustyny i Św. Jana Pawła II oraz błogosławieństwo.

6.Przypomina się, że z dniem 15 listopada upływa termin płatności IV raty podatku   rolnego i od nieruchomości, który pobierany będzie w czwartek w g. 9.00 – 15.00   w domu ludowym w Januszkowicach i w Opacionce w czwartek w g. 9.00 – 11.00   w domu ludowym a pozostałe dni w domach Sołtysów. Będzie też można   uregulować należność za odbiór odpadów komunalnych.

7.Działa już nowa strona internetowa parafii pod nowym adresem    www.januszkowiceparafia.pl, która z czasem będzie ulepszana.

8.Msze św. w tygodniu o g. 17.00. Bardzo proszę, aby nas więcej przychodziło   na modlitwy za zmarłych z wypominków przed Mszą św.