XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za  wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 13, 9a, 10,   8, 17a. Bóg zapłać za składane dobrowolne ofiary do   puszek na pomoc cierpiącemu Kościołowi w Sudanie   Południowym a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.Jutro Wsp. Bł. Karoliny Kózkówny, Dz.M. – Patronki naszej Diecezji. W środę Wsp. Św. Rafała Kalinowskiego. W czwartek Wsp. Ofiarowania NMP. W piątek Wsp. Św. Cecylii – Patronki śpiewu i muzyki Kościelnej. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku    liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

3. Na wypominki roczne można jeszcze składać do końca listopada.

4.Miłosierdziu Bożemu polećmy Śp. Mariana Buras. Wieczne odpoczywanie…

5.Msze św. w tygodniu o g. 17.00 przed którymi modlitwy za zmarłych z wypominków.