Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 18, 19, 21, 20, 22. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pomoc w wykończeniu kościoła w Sowinie.

2.Dzisiaj po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.Jutro Uroczystości Odpustowe w Gogołowie ku czci Św. Katarzyny z Sumą o g. 11.00. W środę po Mszy Św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W sobotę Święto Św. Andrzeja Apostoła.

4.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent jako czas radosnego oczekiwania na przeżywanie tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia i na przyjście Pana na końcu czasów. Ze względu, że Adwent nie ma charakteru pokutnego, Msze św. w Niedzielę w Adwencie będą o g. 8.00, 11.00 i 15.00. Bardzo proszę, aby rodzice z dziećmi przygotowali lampiony. Dzieci będą mogły sobie wylosować Dzieciątko Jezus na własność.

5.Spotkanie członków Parafialnego Zespołu Caritas i Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św.