V Niedziela Zwykła – 09.02.2020

V Niedziela Zwykła – 09.02.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 75a, 77, 78a, 78, 72a. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i kolędowe. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Parafii po 20 zł. od rodziny. Bóg zapłać za przegląd pieców do ogrzewania kościoła i wymianę filtrów P. Zbigniewowi Zyznar i Stanisławowi Jantoń.

2.Juro przypada Wsp. Św. Scholastyki, Dz. W środę po Mszy św. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek Dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka, Kościoła i Ojczyzny. W piątek Święto Św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy a przed Mszą Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.Z racji Światowego Dnia Chorego, który przypada we wtorek, zapraszam chorych i osoby w podeszłym wieku w sobotę na g. 9.00 na Msze św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. na wspólne spotkanie do Domu Ludowego w Opacionce. Bardzo proszę, aby licznie przyjść do Kościoła i do  Domu Ludowego, aby min. docenić tych, którzy to spotkanie przygotowują, a także spotkać się, aby porozmawiać czy powspominać.

4.Spotkanie Rodziców dzieci z kl. III jutro po Mszy Św.

5.Spotkanie Rodziców uczniów kl. VIII we wtorek po Mszy Św.

6.Msze Św. w tygodniu o g. 17.00.