II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020

II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 107, 110, 109, 116, 114. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Parafii. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i za ofiary składane do puszek na Misje a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.Dzisiaj o g. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. W przyszłą niedzielę w modlitwach uczestniczy róża P. Mariana Giery. W piątek siódma rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Jest to dzień modlitwa za Kościół, Papieża Franciszka i Ojczyznę.

3.W środę o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla Przedszkola i Szkoły Podstawowej oraz Msza św. W piątek o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza św.

4.W środę podczas Mszy św. dzieci z kl. III-ciej otrzymają modlitewniki. Rodzice wraz z dziećmi zajmą miejsca w pierwszych ławkach.

5.Z dniem 15-tego marca upływa termin płatności I raty podatku rolnego i od nieruchomości, który Pan Sołtys z Januszkowic będzie pobierał w czwartek i piątek od g. 9.00 – 15.00 a Pan Sołtys z Opacionki w piątek od g. 9.00 – 12.00 w lokalach domów ludowych a w pozostałe dni w domach Sołtysów. Będzie można uregulować należność za odbiór odpadów komunalnych.

6.W najbliższym czasie w ramach Komitetu Kobiet Panie będą zbierały dobrowolne datki na przygotowanie Rekolekcji, Odpustów, Kongregacji Dekanalnych.

7.Rekolekcje Wielkopostne będą w naszej Parafii 22 – 25 marca. Program Rekolekcji uczniowie otrzymali w Szkole a także znajduje się na stronie internetowej parafii. A kto jeszcze nie ma może sobie zabrać ze stolika pod chórem.

8.Wszystkim Paniom życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej, zdrowia i spełnienia marzeń oraz zapewniam o modlitwie.

9.Msze św. w sobotę o g. 7.30 i 17.00 a w pozostałe dni tygodnia o g. 17.00.