Zmartwychwstanie Pańskie -12.04.2020

Zmartwychwstanie Pańskie -12.04.2020

1.Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzę, aby Ten, który prawdziwie umarł i zmartwychwstał dla naszego zbawienia, rodził w was nową nadzieję i radość przynosząc dar pokoju naszym niespokojnym czasom. Szczęść Boże w świętowaniu.

2.Do naszej wspólnoty parafialnej życzenia przekazali: Księża Biskupi, nasi Księża Rodacy i Siostry, Seminarium, Caritas Diecezji, Pracownicy Kurii Diecezjalnej, Dyrekcja Szkoły, Przedstawiciele Władz, Posłowie, Zarząd Diecezjalny Akcji Katolickiej i życzenia od naszych Strażaków dla całej parafii.

3.Trwamy w oktawie Wielkanocy, a także w Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Dziś jeszcze Msza św. o godz. 11.00. Nie będzie Mszy po południu.

4.Jutro drugi dzień świąt poświęcony modlitwie za Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i o g. 15.00 w kościele. Nie będzie Mszy św. na cmentarzu i modlitw za zmarłych.

5.W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej parafii będziemy obchodzić Uroczystości Odpustowe ku czci Miłosierdzia Bożego. Msze św. jak w każdą niedzielę.

6.Dziękuje Państwu Wandzie i Stanisławowi Jamróz, Państwu Janinie i Wiesławowi Drzyzga za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za dekoracje.

7.Msze św. w tygodniu o g. 7.30 i 18.00.

8.Bierzmy udział we Mszy św. i Nabożeństwach także przez Oktawę poprzez transmisję mediów i pozostańmy w domach. W kościele może być 5 osób z zachowaniem odległości – 2 metry. Na Mszę św. przychodzą tylko osoby związane z intencją Mszalną do 5 osób.