Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

1.Dzisiejsza niedziela kończy oktawę wielkanocną i jest to zarazem Niedziela Miłosierdzia Bożego i patronalne Święto Caritas. Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dziękuje Paniom z Caritasu i Akcji Katolickiej a także członkom Szkolnego Koła Caritas z Panią Opiekunką za pełnione dzieło miłości miłosiernej.

2.W czwartek przypada Uroczystość Św. Wojciecha, BM, Patrona Polski a w sobotę Święto Św. Marka Ewangelisty.

3.Do Domu Ojca odszedł Śp. Stanisław Surdek. Wieczne odpoczywanie…

4.Msze św. w tygodniu o g. 7.30 i 18.00.

5.Bierzmy udział we Mszy św. i Nabożeństwach poprzez transmisję mediów i pozostańmy w domach. Od jutra w kościele może być 8 osób i 2 osoby na chórze z zachowaniem odległości. Na Mszę św. przychodzą przede wszystkim osoby związane z intencją Mszalną.