III Niedziela Wielkanocna – 26.04.2020

III Niedziela Wielkanocna – 26.04.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 134a, 131, 129, 130b, 130a. Nie kupujemy kwiatów.

2.W tygodniu przypada: w środę Święto Św. Katarzyny ze Sieny, Dz.D, Patronki Europy. W sobotę Uroczystość NMP Królowej Polski przeniesiona ze względu na Niedzielę Wielkanocną. Msze św. o g. 8.00 i 11.00.

3.Od piątku odmawiajmy w rodzinach Litanie Loretańską i ofiarujmy o ustanie epidemii.

4.W sobotę Dzień Flagi Narodowej. Bardzo proszę, aby wywiesić flagi narodowe i przystroić okna obrazami Maryjnymi.

5.Posługa Sakramentalna wśród chorych w pierwszy piątek zostaje odwołana. Gdyby ktoś trafił do Szpitala to proszę poprosić o posługę Kapelana Szpitala.

6.W tygodniu spowiadamy przed Mszą św. Uczniowie robiący pierwsze piątki i pierwsze soboty niech sobie wzbudzą żal doskonały za grzechy i przyjmą Komunię Duchową, której sposób znajduje się stronie Parafii.

7.Msze św. w tygodniu o g. 7.30 i 18.00.

8.W niedzielę, 26 kwietnia br., będzie obchodzona w Kościele Niedziela Biblijna. Rozpocznie ona 12. Tydzień Biblijny, którego hasłem są Jezusowe słowa: Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał Chleb życia wiecznego” (por. J 6,35-36). W Niedzielę Biblijną będzie miało miejsce Czwarte Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Do wspólnotowej lektury została wybrana tym razem Ewangelia wg św. Mateusza. Pomocne materiały można znaleźć na stronie: www.biblista.pl