IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020

IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 202, 137, 209, 208, 126. Nie kupujemy kwiatów.

2.Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Jutro Wsp. Św. Floriana M, Patrona Strażaków. W środę Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. W tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. W piątek Uroczystość Św. Stanisława BM, Patrona Polski – zachowujemy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ofiarując o zatrzymanie epidemii.

3.Spotkanie Rodziców dzieci z kl. III-ciej w środę po Mszy wieczornej przy kościele (małe schody) z zachowaniem odległości.

4.Odmawiajmy w rodzinach Litanie Loretańską i ofiarujmy o ustanie epidemii.

5.Bardzo proszę, aby zabrać zaległe gazety z kościoła i uregulować prenumeratę.

6.Do Domu Ojca odszedł Śp. Marian Gnat. Wieczne odpoczywanie…

7.Do kościoła wchodzimy głównym wejściem dezynfekując ręce. W kościele może przebywać 10 osób i 2 na chórze. Jeżeli w kościele jest wystarczająca liczba osób to pozostałe osoby pozostają na schodach zachowując odległość. Pozostańmy w domu uczestnicząc we Mszy św. przez media. A w kościele niech uczestniczą osoby związane z intencją Mszalną.

8.Msze św. w tygodniu o g. 7.30 i 18.00.