XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020

XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020

1.Bóg zapłać za podwójne sprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Rodziców dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej. Proszę o wykoszenie trawy wokół kościoła i budynków parafialnych. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Parafii po 20 zł. od rodziny.

2. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i zrobione porządki. Bóg zapłać Chórowi, Strażakom , P. Organistom, P. Kościelnemu, Oazie, Liturgicznej Służbie Ołtarza, niosącym baldachim, chorągwie i feretrony; dzieciom oraz wszystkim za pobożny udział w modlitwach. Bóg zapłać także za wywieszone obrazy w oknach, które są świadectwem naszej wiary. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Nabożeństwa Fatimskiego i za wspólną modlitwę.

3.W Czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci, kwiatów i ziół. Bierzmy liczny udział w procesjach, by wyznawać naszą wiarę w Jezusa Eucharystycznego. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

4.W przyszłą niedzielę na Sumie Pierwsza Komunia Święta. Bardzo proszę, aby osoby nie związane z tą uroczystością przyszły na inną Mszę św. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o g. 16.00.

5.Jutro o g. 16.00 rozpoczęcie prób dla dzieci z III-ciej klasy Szkoły Podstawowej.

6.Pamiętajmy w modlitwie o młodzieży z kl. VIII prosząc o światło Ducha Świętego na czas egzaminów, która przyjmie Sakrament Bierzmowania 15-tego lipca o g. 18.00 w Gogołowie. Młodzież przychodzi w sobotę na Mszę św., po której spotkanie. Przynosimy zeszyty i długopisy.

7.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.

8.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.