XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

1.Bóg zapłać Rodzicom dzieci z kl. III-ciej za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój a także za zrobione porządki wokół budynków parafialnych i na parkingu. Bóg zapłać  także Rodzicom za dar dla parafii – komplet obrusów ołtarzowych.  Bóg zapłać P. Eugeniuszowi i Karolowi Stasiowskim za naprawę komody w Zakrystii. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 187, 106, 105, 104, 103.

2.Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II, w którym wystąpią artyści z 40 krajów świata. Emisja online odbędzie się dzisiaj o godz. 20.00 na stronie wydarzenia www.jp2concert.com.

3.W środę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

4.Zakończenie roku katechetycznego podczas Mszy św. o g. 18.00. Jutro Przedszkole i klasy I – III. We wtorek kl. V a po Mszy św. rozdanie indeksów. W środę kl. VI – uczniowie przynoszą indeksy, aby wpisać ocenę końcową. W czwartek kl. VIII – młodzież przynosi uzupełnione kartki do bierzmowania.

5.Zakończenie roku szkolnego w piątek według harmonogramu umieszczonego na stronie Szkoły. Klasy przychodzą na wyznaczoną godzinę po odbiór świadectw, które wręczą Wychowawcy, tylko w tych godzinach wyznaczonych dla klas.

6.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.

7.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.