XIII Niedziela Zwykła – 28.06.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 101, 102, 100, 99, 200.

2.Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 18.00. Składka przeznaczona będzie na działalność Stolicy Apostolskiej.

3.Podręczniki i zeszyty ćwiczeń z religii proszę nabywać prywatnie takie same jak w minionym roku szkolnym. Do Przedszkola ja zamówię.

4.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

5.Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem i sobotą miesiąca w piątek od g. 17.15.

6.W czasie wakacji kancelaria Parafialna czynna będzie w soboty po Mszy św.

7.Biskup Rzeszowski Jan Wątroba obejmuje modlitwą wszystkich poszkodowanych przez powódź w naszej diecezji, a także wolontariuszy pomagających w walce z żywiołem. W związku z zaistniałą sytuacją, Ksiądz Biskup zarządził zbiórkę do puszek we wszystkich kościołach diecezji w przyszłą niedzielę, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

7.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.