XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 98, 138, 95, 194, 93. Bóg zapłać za składane dobrowolne datki na pomoc dla poszkodowanych przez powodzie w naszej diecezji a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.Jutro przypada Wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dz. W środę Wsp. Św. Jana z Dukli, K. W sobotę Święto Św. Benedykta, Op. – Patrona Europy.

3.Wykaz podręczników do Religii znajduje się na stronie Szkoły. Do Przedszkola ja zamówię.

4.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 20 zł. na potrzeby Parafii. W czasie epidemii nie było 10 składek i 3 na potrzeby Parafii. Kto może niech przez wakacje wyrówna zaległości (ok. 100 zł. od rodziny). Dziękuje tym, którzy to uczynili wpłacając na konto lub osobiście mi przekazywali w tym trudnym czasie. Bóg zapłać wszystkim za wszelkie składane ofiary.

5.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.

6.Msze św. we wtorek i w czwartek o g. 7.30 a w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.