XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie i wystrój kościoła. W tygodniu proszę z Opacionki nr 17, 22, 28, 23, 24.

2.W tygodniu przypada: we wtorek Wsp. Św. Jana Vianneya, K. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego – Uroczystości Odpustowe w Bukowej z Sumą o g. 10.00. W sobotę Wsp. Św. Dominika, K.

3.We wtorek rozpocznie się 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona w zasadzie do duchowego pielgrzymowania. Zapraszamy pielgrzymów na Mszę św. o godz. 6:30 w kościele farnym w Rzeszowie (będzie transmitowana przez radio VIA). Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszą na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA, które codziennie będzie pomagało wypełnić zobowiązania pielgrzymie.

4.Spowiedź z racji pierwszego piątku w czwartek i piątek od g. 17.15.

5.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

6.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 20 zł. na potrzeby Parafii a także proszę o wyrównanie zaległych składek.

7.Pod chórem wyłożona jest księga trzeźwości, aby ci, którzy podjęli abstynencję na sierpień czy dłuższą wpisali się do niej.

8.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.

9.We wtorek i w środę Msza św. o g. 7.30 a w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.