XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr 27, 36, 37, 43, 40. O posprzątanie kościółka na cmentarzu proszę jutro z Opacionki nr 40A, 45, 41. Bóg zapłać za pracę w parku osobom: Helena Nowak, Krystyna Zegarowska, Bogumiła Łukasik, Ewa Jałowiec, Danuta Gajewska, Beata Rusztowicz, Anna Zegarowska, Grzegorz i Kacper Owsiak.

2.We wtorek odpust ku czci Św. Ludwika w kościółku na cmentarzu. Uroczysta Msza św. o g. 17.00.

3.Jutro przypada Święto Św. Bartłomieja Apostoła. W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej – Uroczystości Odpustowe w Lublicy z sumą o g. 11.00. W czwartek Wsp. Św. Moniki. W piątek Wsp. Św. Augustyna, BD. W sobotę Wsp. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela. W przyszłą niedzielę w katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.

4.Pani Dyrektor Szkoły przypomina, aby składać wnioski o dożywianie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzostku w najbliższym czasie.

5.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.

6.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.