XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr 65, 66, 68, 67, 69. Bóg zapłać za składane dobrowolne datki do puszek na nasze diecezjalne Radio „VIA” a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.Jutro przypada Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W środę Wsp. Św. Pio z Pietrelciny a po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszą Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.W środę Wywiadówka w naszej Szkole. O g. 14:15 – „0”i kl. I, o g. 14:55 – kl. II i III, o g. 15:35 kl. IV i VII, o g. 16:15 – kl. VI.

4.Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św. Spotkanie Lektorów i Ministrantów w środę po Mszy Św.

5.Rada Konferencji Episkopatu Polski ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek zarządziła zbiórkę do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos. Zbiórka ta ma się odbyć w przyszłą niedzielę we wszystkich parafiach w Polsce. Niedziela ta jest obchodzona jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Zbiórkę przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

6.Dzisiaj można podpisywać się pod obywatelskim projektem ustawy „StopLGBT”, którego celem jest zakazanie tzw. ”parad równości”. Projekt ustawy ma zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu tej ideologii w Polsce. Ze względu na RODO podpisy składamy w Zakrystii. Potrzebny jest PESEL.

7.Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry.

8.Do wieczności odszedł Śp. Kazimierz Zawiślak. Wieczne odpoczywanie…

9.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.