XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr 70, 80, 81, 82a, 83. Bóg zapłać P. Kazimierzowi Zegarowskiemu    za zrobienie stolika. Bóg zapłać Strażakom za przeczyszczenie rynny.

2.Jutro przypada Wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, Dz. W środę Wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3.W modlitwach różańcowych uczestniczą róże: jutro – Krystyna Mokrzycka, we wtorek – Maria Winiarska-Szurek, w środę – Stanisław Furman, w czwartek – Józefa Borowiecka, w piątek – Franciszek Nowak, w sobotę – Wiesława Płaziak, w niedzielę – Anna Pieniądz.

4.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 20 zł. na potrzeby Parafii.

5.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Z tej racji jak co roku organizowana jest zbiórka dobrowolnych datków na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. O przeprowadzenie zbiórki proszę Szkolne Koło Caritas.

6.Na stoliku pod chórem znajdują się kalendarze misyjne za dobrowolną ofiarę.

7.Jak podało Ministerstwo Zdrowia od soboty powiat dębicki został włączony do tzw. strefy żółtej. W związku z tym informuję, że włączenie do strefy żółtej nie wywołuje dodatkowych obostrzeń jeśli chodzi o organizację wydarzeń religijnych. Do kościoła wchodzimy dezynfekując ręce. W kościele mogą przebywać bez limitu osoby w maseczkach. Poza kościołem można uczestniczyć bez maseczki z zachowaniem odległości – 2 metry a jeśli odległość nie jest zachowana to uczestniczymy w maseczkach. W związku z tym, że nasila się działanie epidemii zachęcam do przyjmowania Komunii Św. na rękę.

8. Nabożeństwa różańcowe o g. 17.00 i po nich Msza św. W Niedzielę o g. 15.00 i Msza św.