XXXI Niedziela Zwykła – 01.11.2020 Uroczystość Wszystkich Świętych

XXXI Niedziela Zwykła – 01.11.2020 Uroczystość Wszystkich Świętych

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr 91, 34, 94, 97 i z Januszkowic nr 4. Bóg zapłać za dniówkę z Opacionki nr 89. Bóg zapłać za ofiary wypominkowe i na ogrzewanie. O pozamiatanie alejek w parku, drogę do parku i parking proszę w sobotę na g. 9.00 z Januszkowic nr 5, 6, 16, 12, 30, 195, 14, 13, 9a, 10, 8, 17a, 18, 19, 21, 20, 22, 24, 25, 26. Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za przeplewienie grządek koło kościoła i plebanii i wygrabienie liści. Bóg zapłać za montaż lamp oświetlających główny ołtarz Panom: Jerzy i Dariusz Dziedzic, Stanisław Jantoń.

2.Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem i sobotą miesiąca: w środę od g. 16.15 – uczniowie Szkoły Podstawowej, w czwartek od g. 16.15 – uczniowie Szkół Średnich, w piątek od g. 16.15 – dorośli. Korzystajmy ze Spowiedzi św., aby zyskiwać odpusty zupełne za zmarłych.

3.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

4.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 20 zł. na potrzeby parafii.

5.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Republice Środkowoafrykańskiej. Wspieramy ich naszymi modlitwami a także będzie zbiórka do puszek dobrowolnych datków jako pomoc materialna, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

6.Bardzo prosi się Rodziców, aby codziennie sprawdzali wiadomości w dzienniku elektronicznym.

7.Jak podało Ministerstwo Zdrowia powiat dębicki jest włączony do tzw. strefy czerwonej. Na Mszy św. w kościele może uczestniczyć 50 osób. W kościele i poza kościołem uczestniczymy w maseczkach z zachowaniem odległości – 1,5 metra. Pozostańmy w domu, zwłaszcza osoby starsze, uczestnicząc we Mszy św. przez media. W związku z tym, że nasila się działanie epidemii zachęcam do przyjmowania Komunii Św. na rękę.

8.Msze św. w tygodniu o g. 17.00, przed którymi modlitwy za zmarłych    z wypominków.