XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 195, 14, 13, 9a, 10. Bóg zapłać za dniówkę z Januszkowic nr 13. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać Strażakom za przeczyszczenie rynien i dachów. Bóg zapłać za pracę w parku i koło budynków parafialnych: osobom: Lesiak Maria, Izabela i Justyna Lampara, Małgorzata i Stanisław Lechwar, Jolanta i Andrzej Borowiecki, Lechwar Henryk, Opiela Roman, Jolanta i Adam Foryś, Tomasz Strzelczyk, Augustyn Jacek.

2.W środę Wsp. Bł. Karoliny Kózkówny, Dz.M. – Patronki naszej Diecezji. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

3. Na wypominki roczne można jeszcze składać do końca listopada. Można też włożyć do skrzynki pocztowej.

4.Do wieczności odeszła Śp. Romana Stasiowska. Wieczne…

5.Na Mszy św. w kościele może uczestniczyć 20 osób. W kościele i poza kościołem uczestniczymy w maseczkach z zachowaniem odległości – 1,5 metra. Pozostańmy w domu, zwłaszcza osoby starsze, uczestnicząc we Mszy św. przez media. W związku z tym, że nasila się działanie epidemii zachęcam do przyjmowania Komunii Św. na rękę.

6.Msze św. w tygodniu o g. 17.00 przed którymi modlitwy za zmarłych z wypominków.