Uroczystość Bożego Narodzenia – 25.12.2020

Uroczystość Bożego Narodzenia – 25.12.2020         

1.Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzę, aby ta Boża Dziecina obdarzała wszystkich swym błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami. Życzę wiary dziecka, nadziei płynącej z Bożego Narodzenia i miłości zdolnej do poświęcenia, a Boży Aniołowie niech będą źródłem nieustannej Bożej radości.

2.Bóg zapłać za przygotowanie szopki i świąteczny wystrój P. Wandzie i Stanisławowi Jamróz, P. Janinie i Wiesławowi Drzyzga.

3.Składam serdeczne Bóg zapłać P. Kościelnemu, P. Organistom, Oazie, Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie uroczystości świątecznych.

4.Życzenia do naszej parafii przysłali: Księża Biskupi nasi rodacy – Kapłani i Siostry Zakonne, Caritas Diecezji i Akcja Katolicka, Seminarium Duchowne, Radio „VIA”, Senatorowie, Posłowie, Władze Samorządowe i Powiatowe.

5. Dzisiejsza Niedziela jest numerem świątecznym z podwójną objętością i bogatą treścią, w której znajduje się dodatek „Modlitwy codzienne”. Dlatego cena egzemplarza wynosi 10 zł. Można sobie zabrać za darmo biuletyn o życiu naszego Seminarium w Rzeszowie.