IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021

IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021

1.Bóg zapłać za posprzątaniu kościoła i za wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 76a, 76, 75a, 77, 78a. Bóg zapłać za rozebranie Szopki i świątecznego wystroju P. Wandzie i Stanisławowi Jamróz i P. Janinie i Wiesławowi Drzyzga. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i kolędowe. Bóg zapłać P. Janowi i Rafałowi Garstka oraz Stanisławowi Jantoń i Tomaszowi Chajec za odśnieżenie.

2.We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem Gromnic o g. 7.00 i 17.00. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona będzie na Klasztory Kontemplacyjne w naszej diecezji. W piątek Wsp. Św. Agaty, DzM. W sobotę Wsp. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, MM.

3.Spowiedź św. z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty: w środę od g. 16.15 – dzieci; w czwartek od g. 16.15 – młodzież, w piątek od g. 16.15 – dorośli.

4.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30. Chętnych chorych proszę zgłosić do czwartku.

5.W pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa a w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zakończone Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Bierzmy udział w tych nabożeństwach, aby wynagradzać Jezusowi i Maryi za bluźnierstwa i niewierności a sobie wyprosić potrzebne łaski do zbawienia na godzinę śmierci.

6.Dyrekcja Szkoły prosi, aby Rodzice odebrali wiadomości w Dzienniku Elektronicznym Szkoły, gdyż zostały przekazane ważne wiadomości.

7. Na Mszy św. w kościele może uczestniczyć 20 osób. W kościele i poza kościołem bez limitu uczestniczymy w maseczkach z zachowaniem odległości – 1,5 metra. Pozostańmy w domu, zwłaszcza osoby starsze, uczestnicząc we Mszy św. przez Media. Zachęcam do przyjmowania Komunii Św. na rękę.

8.Msze św. w tygodniu o g. 17.00.