V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021

V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i złożoną Ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 130B, 130A, 128, 127, 207. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie.

2.Dzisiaj i w przyszłą Niedzielę o g. 15.00 Msza św. Nie będzie Gorzkich Żali a także Dróg Krzyżowych ze względu na rozszerzającą się Pandemię także w naszej Parafii.

3.W czwartek w naszej Parafii wewnętrzne Uroczystości Odpustowe ku czci Zwiastowania NMP. Msze św. o g. 8.00, o g. 11.00 i o g. 17.00.

4.W środę o g. 17.00 Msza św., podczas której uczniowie z kl. VII-mej otrzymają poświęcone modlitewniki.

5.W przyszłą Niedzielę Palmową nie będzie poświęcenia palm. Ta Niedziela rozpoczyna Wielki Tydzień.

6.Na Mszy św. w kościele może uczestniczyć 20 osób. W kościele i poza kościołem uczestniczymy w maseczkach z zachowaniem odległości – 1,5 metra. Pozostańmy w domu, zwłaszcza osoby starsze, uczestnicząc we Mszy św. i Nabożeństwach przez media. Zachęcam do przyjmowania Komunii Św. na rękę.

7.Pozostańmy w swoich domach, abyśmy sami nieświadomie nie roznosili wirusa i tym  samym nie narażali życia innych. Parafia nie ponosi odpowiedzialności za zarażenie się wirusem w kościele. Uczestniczmy we Mszy św. i Nabożeństwach poprzez telewizję, radio czy internet przyjmując Komunię Duchowo. Jeżeli jakaś Rodzina objęta jest kwarantanną nie przychodzi do kościoła a sprawy kancelaryjne załatwia przez telefon.

8.Ze względu na bezpieczeństwo i uniknięcie nieporozumień bardzo proszę,aby we Mszy św. w dzień powszedni a także w Niedzielę i w Święta uczestniczyły osoby związane z intencją Mszalną.

9.Msza Św. w tygodniu o g. 17.00.