III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021

III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 155, 158, 157, 162, 159. Bóg zapłać za składane ofiary do puszki dla chorej dziewczynki Sofii Palij z Ukrainy na przeprowadzenie specjalistycznego leczenia zagranicznego a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.W piątek Uroczystość Św. Wojciecha, Patrona Polski. Ze względu na Uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

3.Na Mszy św. w kościele może uczestniczyć 15 osób. W kościele i poza kościołem uczestniczymy w maseczkach z zachowaniem odległości – 1,5 metra. Jeżeli liczba osób w kościele jest wypełniona proszę pozostać na zewnątrz kościoła. Pozostańmy w domu, zwłaszcza osoby starsze, uczestnicząc we Mszy św. i Nabożeństwach przez media. Zachęcam do przyjmowania Komunii Św. na rękę.

4.Ze względu na bezpieczeństwo i uniknięcie nieporozumień bardzo proszę, aby we Mszy św. w dzień powszedni a także w Niedzielę i Święta uczestniczyły osoby związane z intencją Mszalną.

5.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.