XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021

XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 4, 5, 6, 16, 12. Bóg zapłać za złożoną ofiarę od sprzątających kościół.

2.Jutro przypada Wsp. Św. Wincentego A Paulo, K. We wtorek Wsp. Św. Wacława, M. W środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, i Rafała. W czwartek Wsp. Św. Hieronima, KD. W piątek Wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz.D. W sobotę Wsp. Świętych Aniołów Stróżów.

3.Spowiedź Św. przed pierwszym piątkiem i sobotą miesiąca. W środę od g. 16.15 uczniowie Szkoły Podstawowej, w czwartek od g. 16.15 młodzież. W piątek od g. 16.15 dorośli. Bardzo proszę zachować porządek spowiedzi, gdyż sam spowiadam a w piątek nie zdążę wszystkich wyspowiadać przed Mszą Św.

4.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy Św. o g. 6.30.

5.Od piątku rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych o g. 17.00 a po nich Msza św. Bardzo proszę rodziców, aby dopilnowali uczestnictwa dzieci i młodzieży w tym nabożeństwie i sami licznie brali udział. Dzieci będą mogły sobie wylosować aniołka na własność.

6.W piątek uroczyste przekazanie Różańca dzieciom z kl. III. Rodzice z dziećmi zajmują pierwsze ławki.

7.W modlitwach różańcowych uczestniczą róże: w piątek – Edward Stasiowski, w sobotę – Krystyna Zięba, w Niedzielę – Zuzanna Garstka.

8.We wtorek o godzinie 15:00 zachęcam do włączenia się w międzynarodowe wydarzenie duszpasterskie „ISKRA MIŁOSIERDZIA” – czyli odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast i wsi. Kto będzie mógł niech odmówi Koronkę w miejscu, gdzie będzie.

9.Ks. Proboszcz z Sowiny wraz z Parafianami zwracają się do nas z prośbą, abyśmy im pomogli dobrowolnymi ofiarami na nagłośnienie w kościele. W przyszłą Niedzielę po Mszach Św. Członkowie Rady Parafialnej z Sowiny będą zbierać do puszek na ten cel.

10.Jutro odbędzie się szczepienie psów.

11.Msze św. w tygodniu o g. 17.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *