XXVIII Niedziela Zwykła – 10.10.2021

XXVIII Niedziela Zwykła – 10.10.2021

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 10, 8, 17A, 18, 19. Bardzo proszę sprzątających, aby podstawiali podkładki czy podstawki pod kwiaty przy Maryi i Św. Faustynie. Bóg zapłać za składane ofiary po 50 zł. od Rodziny na wyrównanie za chodniki na cmentarzu. Bóg zapłać za składane dobrowolne datki z racji Dnia Papieskiego na pomoc uzdolnionej młodzieży pochodzącej z biednych rodzin a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Opacionki za przeplewienie grządek wokół kościoła i plebanii.

2.Ks. Proboszcz z Sowiny wraz z Parafianami dziękuje za złożone ofiary w wysokości 2.135 zł.

3.W środę przypada Wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego, Z. oraz modlimy się za Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego z racji jego Imienin. W piątek Wsp. Św. Teresy od Jezusa, Dz.D oraz Światowy Dzień Dziecka Utraconego. W sobotę Wsp. Św. Jadwigi Śląskiej – Uroczystości Odpustowe w Bieździedzy z Sumą o g. 11.00.

4.W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty polecać będziemy naszym modlitwom podczas nabożeństwa różańcowego.

5.W piątek po Nabożeństwie Różańcowym Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6.Bardzo proszę Strażaków o wykoszenie trawy w parku i na boisku. O pozamiatanie alejek w parku, parking i drogę do parku proszę Zagórze II w sobotę na g. 9.00.

7.Zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych, za którymi modlić się chcę razem z wami w wypominkach miesięcznych w listopadzie i rocznych składanych do końca listopada. Na wypominki roczne winno się dać min. za rodzicami. Za tymi duszami modlę się w każdy wtorek przed Mszą św. Przypomnę, że ofiara na wypominki roczne to za jedną duszę jak intencja mszalna. Kartki zaduszkowe znajdują się pod chórem, które czytelnie wypisujmy i składamy w kopercie w zakrystii, albo na tacę z napisem wypominki listopadowe, czy roczne.

8.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Ewa Jasik, we wtorek – Grażyna Nylec, w środę – Franciszek Nowak, w czwartek – Wanda Jędrusik, w piątek – Stanisław Furman, w sobotę – Krystyna Zięba, w niedzielę – Zuzanna Garstka.

9.W tygodniu Nabożeństwa Różańcowe o g. 17.00 i Msza św.

10.Do wieczności odeszła Śp. Danuta Stasiowska. Wieczne odpoczywanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *