XXVII Niedziela Zwykła – 03.10.2021

XXVII Niedziela Zwykła – 03.10.2021

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 30, 195, 14, 13, 9A. Bóg zapłać za składane dobrowolne ofiary członkom Rady Parafialnej z Sowiny na zakup nagłośnienia do kościoła.

2.Jutro przypada Wsp. Św. Franciszka z Asyżu, Z. We wtorek Wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, Dz. W czwartek Wsp. NMP Różańcowej.

3.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Z tej racji jak co roku organizowana jest zbiórka dobrowolnych datków na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. O przeprowadzenie zbiórki proszę Szkolne Koło Caritas.

4.W modlitwach różańcowych uczestniczą róże: jutro – Anna Pieniądz, we wtorek – Wiesława Płaziak, w środę – Roman Samborski, w czwartek – Józefa Borowiecka, w piątek, Marian Giera, w sobotę – Maria Winiarska-Szurek, w niedzielę – Krystyna Mokrzycka.

5.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 50 zł na wyrównanie za chodniki na cmentarzu. Nie wiadomo co przyniesie pandemia dlatego proszę, aby ci, którzy mogą wyrównali również za listopad.

6.Nabożeństwa różańcowe o g. 17.00 i po nich Msza św. W Niedzielę Nabożeństwa  Różańcowe. o g. 15.00 i Msza św. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *